YAPIŞKANLI ÇİFT TELLİ

Tıbbi sektöre yönelik yaptığımız her ürünle belirli özelliklere odaklanıyoruz ve bunları ürün tasarımlarımızda nasıl çalıştığını göreceksiniz. Ürünlerinizi bükülebilir, şekillendirebilir ve işlevsel hale getirmeye yardımcı oluyoruz.

 

Basınca duyarlı yapıştırıcı ile veya yapıştırıcı olmadan ürünlerimizi kullanabilirsiniz. Yapışkan destekli ürünlerimiz, bileşenlerin kenarlarının yapışkansız ve yapışkan olmadığı anlamına gelen Clean Edge®(Temiz Kenar) Teknolojisine sahiptir, bu sayede istenmeyen yapışkan kalıntıları veya kirleticileri toplama olasılığını ortadan kaldırmaktayız.  Bedford Bendable Components® bu özelliği ile steril ortamlar için mükemmeldir.

Ürünlerimiz ile Tıbbı -Medikal endüstrisinde Lider konumunda bir şirketiz.

Yapışkanlı Çift Telli ürünlerimiz full yüzey yapışkanlı ve Mavi renkte  olarak üretilmektedir. Göz ameliyatlarında kullanılan torbalar ve çeşitli tek kullanımlık tıbbi örtülerde kullanılmaktadır.

Ürünlerimiz ile Tıbbı -Medikal endüstrisinde Lider konumunda bir şirketiz.

Özellikleri:

  • 8mm genişlik

  • Basınca duyarlı yapışkan

  • Makara malzeme seçenekleri

Kullanım Alanları:

Yapışkanlı Ürünümüz  Göz ameliyatlarında kullanılan torbalar, çeşitli tıbbı örtüler için rahat bir oturuş sağlayan bükülür formlar sunar.

AY ETİKET AMBALAJ SAN. VE TİC. LTD.ŞTİ. - BEDFORD INDUSTRIES INC. ÜRÜNLERİNİN TÜRKİYE YETKİLİ DİSTRİBÜTÖRÜDÜR.

Bu sayfada kullanılan görsellerin tamamı firmamızın üretimi ve tasarımı olup kopyalanması ve kullanılması yasaktır . © 2018 AY ETİKET AMBALAJ SAN. VE TIC. LTD. STI.

 Özel bir Çözüm mü arıyorsanız? Özel çözümler için bize yazın.