top of page

FIRIN TORBALARI KAPATICILARI

Fırınlar, tüketicilerin ürün tazeliği ve torbanın yeniden kapatılabilirliği konusundaki taleplerini karşılamak için yıllardır Bedford Twist Tie®'a güvenmektedir. Tel bağlarımız plastik, kağıt veya en popüler tercihimiz olan plastik/kağıt kombinasyonundan yapılabilir. Renkler, desenler, şekiller ve yüksek kaliteli baskılardan - fırın kapanışlarınız için seçebileceğiniz sonsuz sayıda özelleştirilebilir seçeneğimiz var.

İmza niteliğindeki Double Wire Tin-Tie® ve Peel & Stick® bağlarımız, donut veya diğer fırınlanmış ikramlar gibi esnek atıştırmalık ambalajlarına kaliteli yeniden kapatılabilirlik sağlamak için isim markaları tarafından onlarca yıldır güvenilmektedir. Tercihiniz ne olursa olsun, unlu mamulleriniz ve atıştırmalık paketleriniz için kaliteli bir kapak bulmanıza yardımcı olacağız.

Hickory Farms_Mini Mints.jpg

SEKTÖR İÇİN TASARLANMIŞ AMBALAJ KAPAMA ÇÖZÜMLERİ

FIRIN

 Kesilmiş Tek Telli Klips

kesilmiş tek tel klips-ayetiketambalaj

Özel "aynı hizada kesilmiş" uçlarımızla tamamen kaplı tel, klipslerimiz güvenli, kullanımı kolay ve paslanmaya karşı dayanıklı hale getirir. Stok kesimlerimiz, özelleştirilebilir renk, boyut ve uzunluk seçenekleriyle güvenilir bir kapağa ihtiyaç duyan küçük ve bağımsız fırıncılar için idealdir.

Baskılı Klips

baskılı tel klips-ayetiketambalaj

Standart bir bükümlü klips'den daha fazlasına mı ihtiyacınız var? Dikkat gerektiren benzersiz bir baskılı tasarımla yaratıcılığınızın akmasına izin verin ve biraz renk katın. Ya da markanızı genişletmek ve uyum sağlamak için ambalajınızı koordine edin.

Rulo Klips

otomatik makine tek tel klips-ayetiketambalaj

Bedford Twist Tie makaraları, otomatik bağlama ekipmanınızda kullanım için idealdir. Geniş bir renk yelpazesi, özel baskı, uzunluklar ve makara boyutları sunuyoruz. Uygulama ekipmanına da mı ihtiyacınız var? Masaüstü uygulayıcılardan tam ölçekli fabrika ekipmanlarına kadar size doğru yönde rehberlik edebiliriz.

Precision Wound® Klips

rulo tek tel klips-ayetiketambalaj

Mükemmel makaraya öncülük ettik. Precision Wound makaralı bağımız, daha uzun çalışma süreleri, daha hızlı makine hızları ve daha az arıza süresi ile yüksek hızlı otomasyonu zahmetsiz hale getirir.

Çift Telli Klips

Peel & Stick® - Çıkar -Yapıştır - Katla

çift tel klips-ayetiketambalaj

Çörekler, kurabiyeler ve diğer lezzetli pişmiş ikramlar Çift Telli Klipsler hepsini kapatabilir! Plastik, plastik/kağıt veya metalik filmde standart ve özel makara uzunlukları ile özel baskılı seçenekler mevcuttur. Yüksek hızlı otomasyonla ilgileniyor musunuz? Bizden referans isteyin!

yapışkanlı çift telli klips-ayetiketambalaj

Soyma ve Yapıştırma, Çift Telli Klips Bağımız gibi işlev görür, ancak basınca duyarlı yapışkanla birlikte gelir! Clean Edge Technology®, Peel & Stick'in plastik, kağıt ve PET torbalara elle veya makineyle kolayca uygulanmasını sağlar. Eşsiz bir görünüm yaratmak için birçok uzunluk, renk ve kaplama arasından seçim yapın. Ayrıca özel renk eşleştirme ve özel baskı sunuyoruz!

 Özel bir Çözüm mü arıyorsunuz? 

bottom of page