top of page

KAHVE AMBALAJI KAPATICILARI

Taze bir demlik kahve ile uyanmaktan daha iyi bir şey yoktur ve tüketiciler, kahve poşetlerinin üzerinde Double Wire Tin Tie® veya Peel & Stick® kravat gördüklerinde alacaklarına güvenirler.

Makaralı veya basınca duyarlı yapışkan, esnek çantanıza manuel, yarı otomatik veya otomatik uygulamayı çocuk oyuncağı haline getirir.

Özelleştirilebilir seçeneklerle, kahve poşetiniz daha da fazla değer alabilir ve rafta öne çıkabilirsiniz. Hatta markanıza özel bir çözüm için çanta filminizi çantanıza uygun hale getirebiliriz.

 

Bir Bedford kahve poşeti klipsi seçin ve müşterilerine tekrar tekrar zahmetsizce kullanacakları yeniden kapatılabilir bir özellik sunan dünyanın önde gelen kahve markalarına katılın.

SEKTÖR İÇİN TASARLANMIŞ AMBALAJ KAPAMA ÇÖZÜMLERİ

KAHVE

Çift Telli Klips

Peel & Stick® - Çıkar -Yapıştır - Katla

çift telli klips-ayetiketambalaj

Çörekler, kurabiyeler ve diğer lezzetli pişmiş ikramlar Çift Telli Klipsler hepsini kapatabilir! Plastik, plastik/kağıt veya metalik filmde standart ve özel makara uzunlukları ile özel baskılı seçenekler mevcuttur. Yüksek hızlı otomasyonla ilgileniyor musunuz? Bizden referans isteyin!

yapışkanlı çift telli klips-ayetiketambalaj

Soyma ve Yapıştırma, Çift Telli Klips Bağımız gibi işlev görür, ancak basınca duyarlı yapışkanla birlikte gelir! Clean Edge Technology®, Peel & Stick'in plastik, kağıt ve PET torbalara elle veya makineyle kolayca uygulanmasını sağlar. Eşsiz bir görünüm yaratmak için birçok uzunluk, renk ve kaplama arasından seçim yapın. Ayrıca özel renk eşleştirme ve özel baskı sunuyoruz!

Roll N Close®

roll n close-ayetiketambalaj

Bu rulo tarzı kapağı esnek ambalajınıza ekleyerek dikey hale gelin! Basınca duyarlı yapışkanla önceden kaplanmış olması, doldurulmamış plastik, kağıt veya PET torbalara kolay uygulama sağlar

 Özel bir Çözüm mü arıyorsunuz? 

bottom of page