top of page

TEK TELLİ KLİPS

BASİT - YARATICI - FONKSİYONEL

Twist Tie® ürünleri her yerdedir. Dünya lideri olmamızın bir nedeni var.  Poşetlerinizi kolaylıkla kapatabiliyorsunuz.

Özel "gömme" uçlarımızla tamamen kaplanmış tel, güvenli, kullanımı kolay ve paslanmaya karşı dayanıklı kılar. Tüm ürün stoklarımıza ek olarak, özel renklere, slogan veya firma ismi baskılı, boyutlara ve uzunluklara yardımcı olabiliriz. Twist Tie®  kullanmaya başladığınızda en iyi sonucu elde edersiniz.

Tel klipslerimiz plastik, kağıt veya plastik/kağıt kombinasyonu ile üretilebilir ve istediğiniz uzunluğa göre uyarlanabilir. Bükümlü bağlarımız sadece zamanın testine dayanmakla kalmadı, aynı zamanda kullanımı kolay ve uygun maliyetli. Bağlarınız yalnızca ilk amaçlarına hizmet etmekle kalmaz, aynı zamanda tüketicilerin evin her yerinde yeniden kullanması için idealdir.

tek-telli-klips-ayetiketambalaj

TEK TEKLİ KLİPS KAPATMA ÇÖZÜMLERİ

Plastik Kaplı - Kesilmiş Ölçüler

kesilmiş-tek-telli-klips-ayetiketambalaj

Plastik Kaplı Tek Tel Klipslerimiz  Gıda ambalajlama sektöründe ekmek, şekerleme, narenciye, makarna, mumlar, süslemeler, bahçe bitkileri ,kablo demetleme, bağlamaların ağırlıklı olarak kullanıldığı yerledir.

Tek Telli Klipslerimiz 2.000 adetlik kutularda kesilmiş olarak satışa sunulmuştur. 

Standart Renkler

Beyaz, Kırmızı, Mavi, Yeşil, Sarı, Siyah

Standart olmayan renklerde üretebiliriz

Şeffaf, Oranj, Tan, Kahverengi, Pembe, Mor ve Gri

Standart kesim ebatlarımız

9cm, 10cm, 13cm, 15cm, 18cm, 20cm, 23cm, 25cm, 28cm

Tek telli Klips - Kırmızı

 Kağıt Kaplı - Kesilmiş Ölçüler

kesilmiş-tek-telli-klips-ayetiketambalaj

Kağıt Kaplı Tek Tel Klipslerimiz  Gıda ambalajlama sektöründe ekmek, şekerleme, narenciye, makarna, mumlar, hediye sepetleri, süslemeler, bahçe bitkileri, bağlamaların ağırlıklı olarak kullanıldığı yerledir.

Tek Telli Klipslerimiz 2.000 adetlik kutularda kesilmiş olarak satışa sunulmuştur. 

Standart Renkler

Beyaz, Kırmızı, Mavi, Yeşil, Sarı, Oranj, Kırmızı çizgili, Tan

Standart olmayan renklerde üretebiliriz

Kahverengi, Siyah, Pembe, Lila, Gri, Yeşil çizgili, Mavi çizgili

Standart kesim ebatlarımız

9cm, 10cm, 13cm, 15cm, 18cm, 20cm, 23cm, 25cm, 28cm

Sıralı Bağ Klips

sıralı-tek-telli-klips-ayetiketambalaj

Sıralı bağ tabakaları tüketicilerin favorisidir. Metal içermeyen PolyTwist bağımız da dahil olmak üzere hemen hemen her bağ bir "çete" bağına dönüştürülebilir. "Çete bağlarımız" marka bilinci oluşturma, mesajlar veya talimatlar için özel olarak basılabilir.

Baskılı Klips

baskılı-tektelliklips-ayetiketambalaj

Standart bir bükümlü klips'den daha fazlasına mı ihtiyacınız var? Dikkat gerektiren benzersiz bir baskılı tasarımla yaratıcılığınızın akmasına izin verin ve biraz renk katın. Ya da markanızı genişletmek ve uyum sağlamak için ambalajınızı koordine edin.

Precision Wound® Klips

rulo-tek-telli-klips-ayetiketambalaj

Mükemmel makaraya öncülük ettik. Precision Wound makaralı bağımız, daha uzun çalışma süreleri, daha hızlı makine hızları ve daha az arıza süresi ile yüksek hızlı otomasyonu zahmetsiz hale getirir.

Rulo Klips

fırın-tektelliklips-ayetiketambalaj

Bedford Twist Tie makaraları, otomatik bağlama ekipmanınızda kullanım için idealdir. Geniş bir renk yelpazesi, özel baskı, uzunluklar ve makara boyutları sunuyoruz. Uygulama ekipmanına da mı ihtiyacınız var? Masaüstü uygulayıcılardan tam ölçekli fabrika ekipmanlarına kadar size doğru yönde rehberlik edebiliriz.

 Özel bir Çözüm mü arıyorsunuz?

bottom of page